Bridal fashion week 2019: 6 trendov svadobných šiat pre rok 2019

Odhalenie trendov pre nasledujúci rok sa koná v New Yorku na Bridal fashion weeku. Aké trendy budú vládnuť v roku 2018 svadobným šatám podľa prehliadkovým mól z New Yorku? Pozrite sa spolu s nami na 6 top trendov.
kvetypng
1. Mašle
Tak ako mašle ovládli tohtoročné prehliadky haute couture, boli jedným z hlavných dekoratívnych prvkov na svadobnom týždni módy. Mašle sú najčastejšie umiestňované v oblasti pásu, čím podčiarkujú ženskosť a nevinnosť nevesty. 

2. Sukne cez šaty
Kým v tomto roku bol jednoznačne kladený dôraz na dlhé vlečky, pre nasledujúci rok to budú tzv. skirt cape. Teda sukne v inej dĺžke a z iného materiálu, ktoré čiastočne prekrývajú spodnú vrstvu. Tou môžu byť dlhé i krátke šaty nebo overal. Je skvelým doplnkom, ak chcete byť moderná nevesta, ale zároveň vo vás drieme romantička.

3. 3D kvety a aplikácie
Plastické 3D kvety, ktoré zdobili šaty už aj v tomto roku vyzerajú, ako by nevestu „zasnežili“ presne tam, kde potrebujeme niečo skryť. Jemné aplikácie môžeme doplniť nežným šifónom, ktorý zase môže iné partie ľahko poodhaliť.

Bez nzvupng

4. Hlboký výstrih

Nevesty, ktorým to ich štíhla postava dovolí, môžu skúsiť trend ultrahlbokého výstrihu. Tento sexy módny prvok môžete vyvážiť kvetinovou aplikáciou vo vlasoch, ktorý vám dodá nežnú éteričnosť.

5. Kaskádová sukňa
Ak ste založením romantička a snívate o svadobných šatách s bohatou, „šľahačkovou“ sukňou, máme pre vás dobrú správu. Tento trend sa opäť vracia, budúci rok budú trendy hlavne naberané kaskádové sukne a mnohovrstevné šifónové volány.

22png

6. Krajkový korzetový top

Korzetové topy sú skôr parketou pre nevesty so štíhlou postavou,doplnené o jemnejšie líčenie a doplnky. Cieľom je vyzerať krehko a étericky.