O nás

Robíme to, to čo milujeme – pomáhame ľuďom zorganizovať najkrajší deň v ich živote. Naša práca je naším koníčkom a poslaním, a preto jej venujeme nielen náš čas, ale aj srdce. Celé to začalo, ako inak, organizovaním našich vlastných svadieb. Dlhé roky sme svoje skúsenosti a manažérske zručnosti naberali v korporáciách a organizovaniu svadieb či iných slávnostných eventov sme sa venovali iba vo voľnom čase. V hĺbke našej duše nám však stále čosi chýbalo – a práve preto sme sa rozhodli venovať sa svadobnej agentúre naplno. Tak vznikla La Tara – svadobná agentúra trochu inak. Prečo trochu inak? Nie sme len agentúra, ktorá Vám stroho a bez citu pripraví svadbu a ďalej sa o Vás nezaujíma. Budeme súčasťou Vášho veľkého dňa, všetky radosti i starosti prežijeme spolu s Vami, budeme sa veľa rozprávať, konzultovať, aby Váš veľký deň bol dokonalý. Ako z rozprávky.


Referencie

„V mene svojej dcéry a zaťa by som chcela Silvii poďakovať, za splnenie  ich sna o nádhernej svadbe. Všetko bolo priam dokonalé – od príprav cez komunikáciu až po samotnú realizáciu svadby. Budem spoluprácu so Silviou odporúčať aj našim priateľom a známym.”

svadobná matka, svadba Katky a Phillipa

„Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za perfektné zvládnutie našej narodeninovej oslavy. Bolo to priam úžasné, nemuseli sme pohnúť ani prstom a len sme si užívali prítomnosť našich najbližších pri oslave jubileií. Občerstvenie si pochvaľovali všetci hostia, výzdoba plne zodpovedala nášmu vkusu a dôkazom skvelej zábavy je aj to, že poslední hostia od nás odchádzali za svitania. Ešte raz ďakujeme.”

Jana a Rado

„S manželom sme boli nadmieru spokojní. Skvelá zábava, hudba, prostredie – všetko bolo dokonalé a naša after párty bola príjemným pokračovaním nášho veľkého dňa. Ďakujeme Vám veľmi pekne, pretože aj vďaka Vám sa naša svadba stala nezabudnuteľným zážitkom. Veríme, že nielen pre nás, ale aj pre našich hostí.”

Lucia